Uzasadnienie
Dnia 21 listopada 2012 r. do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie wpłynęła skarga E. S., A. S. oraz L. S. na decyzję Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad z dnia [...] listopada 2012 r., nr [...].
Zarządzeniem z dnia 17 grudnia 2012 r. Przewodniczący wezwał każdego ze skarżących do uiszczenia solidarnie wpisu sądowego w kwocie 200 (dwieście) zł oraz do usunięcia braków formalnych skargi poprzez nadesłanie 8 egzemplarzy odpisów skargi poświadczonych za zgodność z oryginałem lub własnoręcznie podpisanych w terminie 7 dni pod rygorem odrzucenia skargi. Skarżący zostali pouczeni o treści art. 46, art. 47, art. 70 § 1 i 2 oraz art. 210 § 1 p.p.s.a., jak również o tym, że nadesłanie odpisów skargi przez jednego ze skarżących zwalnia pozostałych skarżących z obowiązku nadesłania odpisów skargi.
Wezwanie zostało doręczone dnia 11 stycznia 2013 r. Termin na wykonanie zarządzenia upłynął dnia 18 stycznia 2013 r.
Z akt sprawy wynika, że wpis sądowy został uiszczony dnia 14 stycznia 2013 r. (k. 34). Natomiast skarżący do dnia wydania niniejszego postanowienia nie uzupełnili braków formalnych skargi poprzez nadesłanie 8 egzemplarzy odpisów skargi poświadczonych za zgodność z oryginałem lub własnoręcznie podpisanych.
W związku z powyższym stwierdzić należy, że skarżący pomimo prawidłowego doręczenia wezwania i upływu zakreślonego terminu, nie dopełnili czynność nakazanych przez Sąd.
Wobec powyższego, na podstawie art. 58 § 1 pkt 3 p.p.s.a., orzeczono jak w postanowieniu.