Uzasadnienie
W dniu 12 sierpnia 2010 r. D. S. złożył do Sądu wniosek o wznowienie postępowania. Wobec treści ww. wniosku zarządzeniem z dnia 23 sierpnia 2010 r. na podstawie art. 49 § 1 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. Nr 153, poz. 1270, ze zm.), zwanej dalej p.p.s.a., Sąd wezwał D. S., w terminie 7 dni, pod rygorem pozostawienia wniosku bez rozpoznania o oznaczenie zaskarżonego orzeczenia sądowego, którego dotyczy wniosek o wznowienie postępowania, wskazanie podstawy wznowienia i jej uzasadnienie, wskazanie na okoliczności stwierdzające na zachowanie terminu do wniesienia skargi o wznowienie oraz wskazania żądania o uchylenie lub zmianę zaskarżonego orzeczenia.
Wezwanie doręczono skarżącemu w trybie art. 73 p.p.s.a. ze skutkiem doręczenia w dniu 15 września 2010 r. A zatem ostatni dzień terminu do wyjaśnienia treści przedmiotowego wniosku przypadł na dzień 22 września 2010 r.
Stosownie do art. 49 § 2 p.p.s.a., jeżeli strona nie uzupełniła lub nie poprawiła pisma w terminie, przewodniczący zarządza pozostawienie pisma bez rozpoznania. Jak wynika z akt sprawy, skarżący do chwili obecnej nie wykonał zarządzenia z dnia 23 sierpnia 2010 r. w przedmiocie sprecyzowania treści jego wniosku.
W związku z powyższym, na podstawie art. 49 § 2 p.p.s.a., pismo skarżących z dnia 1 kwietnia 2009 r. pozostawiono bez rozpoznania.