Uzasadnienie
Na mocy zarządzenia z dnia 16 października 2014 r. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie zwrócił się do skarżącego o wpłacenie na konto Sądu, w terminie 7 dni, pod rygorem odrzucenia skargi, wpisu sądowego.
Skarżący otrzymał ww. wezwanie w dniu 20 października 2014, zatem wyznaczony 7 dniowy termin minął w dniu 27 października br. Po sprawdzeniu w rejestrze dochodów ustalono, że na konto Sądu nie wpłynęła żadna kwota z tytułu należnego wpisu sądowego od skarżącego.
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie zważył, co następuje.
Zgodnie z art. 220 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. – Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. z 2012 r., poz. 270 ze zm.) sąd odrzuca skargę gdy pomimo wezwania nie został od niej uiszczony należny wpis.
W niniejszej sprawie skarżący pomimo prawidłowo doręczonego wezwania nie uiścił wpisu sądowego.
Z uwagi na powyższe w oparciu o art. 220 § 3 ww. ustawy orzeczono jak w sentencji postanowienia.