Uzasadnienie
Zgodnie z zarządzeniem z dnia 12 grudnia 2012 r. wezwano skarżącą do usunięcia braków formalnych zażalenia na zarządzenie z dnia 22 listopada 2012 r. – przez podpisanie zażalenia, w terminie 7 dni, pod rygorem odrzucenia zażalenia.
Jak wynika ze zwrotnego potwierdzenia odbioru znajdującego się w aktach sprawy (vide – k. 107), powyższe wezwanie zostało doręczone skarżącej w dniu 21 grudnia 2012 r. Zatem, ostatni dzień terminu do usunięcia braków formalnych zażalenia przypadł na 28 grudnia 2012 r.
Pomimo upływu zakreślonego terminu, skarżąca nie uzupełniła braków formalnych zażalenia.
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie zważył, co następuje
Stosownie do art. 178 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. z 2012 r., poz. 270 – dalej "p.p.s.a.") wojewódzki sąd administracyjny odrzuci na posiedzeniu niejawnym skargę kasacyjną wniesioną po upływie terminu lub z innych przyczyn niedopuszczalną, jak również skargę kasacyjną, której braków strona nie uzupełniła w wyznaczonym terminie.
Zgodnie z art. 197 § 2 p.p.s.a., do postępowania toczącego się na skutek zażalenia stosuje się odpowiednio przepisy o skardze kasacyjnej.
W niniejszej sprawie skarżąca nie uzupełniła braków formalnych zażalenia poprzez jego podpisanie.
Z tych przyczyn, Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie na podstawie art. 178 w zw. z art. 197 § 2 p.p.s.a. orzekł, jak w sentencji postanowienia.