Uzasadnienie
Pismami z 27 lutego 2013 r. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie, wykonując zarządzenia Przewodniczącego Wydziału z 21 lutego 2013 r., wezwał pełnomocnika [...] sp. z o.o. z siedzibą w [...] (dalej: "skarżąca") do uiszczenia wpisu sądowego od skargi oraz złożenia dokumentu określającego umocowanie do reprezentowania skarżącej (aktualnego odpisu z KRS) w terminie 7 dni od dnia doręczenia wezwania, pod rygorem jej odrzucenia.
Pełnomocnikowi skarżącej prawidłowo doręczono powyższe wezwania 5 marca 2013 r. Wyznaczony przez Sąd termin upłynął zatem 12 marca 2013 r.
W dniu 4 marca został uiszczony wpis sądowy od skargi w kwocie [...] zł.
Pomimo upływu zakreślonego terminu pełnomocnik skarżącej nie usunął braków formalnych skargi i nie nadesłał aktualnego odpisu z KRS dotyczącego skarżącej.
Z tych względów, na podstawie art. 58 §1 pkt 3 ustawy z 30 sierpnia 2002 r. – Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. z 2012 r., poz. 270 ze zm.; dalej: "u.p.p.s.a.") Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie orzekł, jak w pkt 1) sentencji postanowienia.
Na podstawie art. 232 § 1 pkt 1) u.p.p.s.a. Sąd orzekł, jak w pkt 2) sentencji postanowienia.