Uzasadnienie
Zgodnie z art. 220 § 3 ustawy z 30 sierpnia 2002 r. – Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. z 2012 r., poz. 270 ze zm.; dalej: "u.p.p.s.a.") skarga, skarga kasacyjna, zażalenie oraz skarga o wznowienie postępowania, od których pomimo wezwania nie został uiszczony należny wpis, podlegają odrzuceniu przez Sąd.
Pismem z 2 września 2015 r. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie, wykonując zarządzenie Przewodniczącego Wydziału z 2 czerwca 2015 r., wezwał "[...]" Sp. z o.o. z siedzibą w [...] (dalej: "skarżąca") do wykonania prawomocnego zarządzenia Przewodniczącego Wydziału z 12 stycznia 2015 r. dotyczącego uiszczenia wpisu sądowego od skargi w terminie 7 dni od dnia doręczenia wezwania, pod rygorem jej odrzucenia.
Pełnomocnikowi skarżącej prawidłowo doręczono powyższe wezwanie 21 września 2015 r. Wyznaczony przez Sąd termin upłynął zatem 28 września 2015 r.
Po sprawdzeniu w rejestrze dochodów budżetowych Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie stwierdzono, że skarżący nie uiścił należnego wpisu od skargi.
Z tych względów, na podstawie art. 220 § 3 u.p.p.s.a., Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie orzekł, jak w sentencji postanowienia.