Uzasadnienie
Zgodnie z art. 220 § 3 ustawy z 30 sierpnia 2002 r. – Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (t.j. Dz. U. z 2017 r., poz. 1369 ze zm.; zwanej dalej p.p.s.a.) skarga, skarga kasacyjna, zażalenie oraz skarga o wznowienie postępowania, od których pomimo wezwania nie został uiszczony należny wpis, podlegają odrzuceniu przez Sąd.
Pismem z 22 stycznia 2018 r. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie (dalej także jako "Sąd"), wykonując zarządzenie Przewodniczącego Wydziału z 22 stycznia 2018 r., wezwał [...] sp. z o.o. z siedzibą w B. (dalej: "skarżąca") do wykonania zarządzenia Przewodniczącego Wydziału z dnia 6 lipca 2017 r. dotyczącego uiszczenia wpisu sądowego od zażalenia w terminie 7 dni od dnia doręczenia wezwania, pod rygorem odrzucenia zażalenia.
Skarżącemu prawidłowo doręczono powyższe wezwanie 27 stycznia 2018 r. Wyznaczony przez Sąd termin upłynął zatem 5 lutego 2018 r.
Po sprawdzeniu w rejestrze dochodów budżetowych Sądu stwierdzono, że skarżący nie uiścił należnego wpisu od zażalenia.
Z tych względów, na podstawie art. 220 § 3 p.p.s.a., Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie orzekł, jak sentencji postanowienia.