Uzasadnienie
Zgodnie z art. 220 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. – Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U z 2012r., poz. 270 ze zm. – dalej p.p.s.a.), Sąd odrzuca skargę, gdy nie został uiszczony należny wpis.
Pismem Sądu z dnia 31 lipca 2013 r. skarżący został wezwany do uiszczenia wpisu sądowego, w terminie 7 dni od daty otrzymania wezwania, pod rygorem odrzucenia skargi.
Wezwania do uiszczenia wpisu zostało uznane za doręczone skarżącemu w dniu 19 sierpnia 2013 r. Zatem termin do uiszczenia wpisu upłynął z dniem 26 sierpnia 2013r.
W wyznaczonym przez Sąd terminie skarżący nie uiścił wpisu od skargi.
Z tego też względu Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie na podstawie art. 220 § 3 p.p.s.a., orzekł jak w sentencji postanowienia.