Uzasadnienie
Stosownie do treści art. 178 ustawy z 30 sierpnia 2002 r. – Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. z 2012 r., poz. 270; dalej: "u.p.p.s.a."), sąd odrzuci na posiedzeniu niejawnym skargę kasacyjną wniesioną po terminie lub z innych przyczyn niedopuszczalną, jak również skargę kasacyjną, której braków strona nie uzupełniła w wyznaczonym terminie. Na podstawie art. 197 § 2 u.p.p.s.a. do postępowania toczącego się na skutek zażalenia stosuje się odpowiednio przepisy o skardze kasacyjnej.
Zażalenie zostało wniesione 3 lipca 2013 r., czyli z uchybieniem terminu, o którym mowa w art. 194 § 2 u.p.p.s.a., gdyż termin ten upłynął z dniem 2 lipca 2013 r.
Mając na uwadze powyższe, działając na podstawie art. 178 w związku z art. 197 § 2, Sąd orzekł, jak w sentencji postanowienia.