Uzasadnienie
Zgodnie z art. 220 § 3 ustawy z 30 sierpnia 2002 r. – Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (t.j. Dz. U. z 2012 r. poz. 270; dalej: "u.p.p.s.a.") skarga, skarga kasacyjna, zażalenie oraz skarga o wznowienie postępowania, od których pomimo wezwania nie został uiszczony należny wpis, podlegają odrzuceniu przez Sąd.
Pismem z dnia 29 kwietnia 2013 r. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie, wykonując zarządzenie Przewodniczącego Wydziału z dnia 26 kwietnia 2013 r., w związku z prawomocnym postanowieniem Naczelnego Sądu Administracyjnego z dnia 10 kwietnia 2013 r. (II FZ 186/13) wezwał M. S. (dalej: "skarżący") do wykonania zarządzenia Przewodniczącego Wydziału z dnia 26 lutego 2013 r. w przedmiocie uiszczenia wpisu sądowego od zażalenia w kwocie 100 zł w terminie 7 dni, pod rygorem odrzucenia zażalenia.
Skarżącemu powyższe wezwanie Sądu doręczono 7 maja 2013 r. Wyznaczony przez Sąd termin upłynął zatem 14 maja 2013 r.
Po sprawdzeniu w rejestrze dochodów budżetowych Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie stwierdzono, że skarżący nie uiścił należnego wpisu od zażalenia.
Z tych względów, na podstawie art. 220 § 3 u.p.p.s.a., Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie orzekł, jak w sentencji postanowienia.