Uzasadnienie
Zarządzeniem Przewodniczącego Wydziału I z dnia 18 stycznia 2011 r., skarżący M.K. został wezwany do wykonania zarządzenia z dnia 19 października 2010 r. poprzez uiszczenia wpisu sądowego w kwocie 100 zł od zażalenia z dnia 2 października 2010 r., na postanowienie odmawiające wstrzymania wykonania zaskarżonej decyzji. Do wykonania zarządzenia zakreślono termin siedmiu dni od daty doręczenia wezwania, pod rygorem odrzucenia zażalenia.
Wezwanie zostało doręczone skarżącemu 20 stycznia 2011 r., co znajduje potwierdzenie w aktach sprawy. Termin do uzupełnienia braku zażalenia upłynął w dniu 27 stycznia 2011 r., i pomimo upływu wyznaczonego terminu skarżący nie wpłacił żądanej kwoty. Skutek w postaci odrzucenia zażalenia, w przypadku nie uiszczenia w wyznaczonym terminie wpisu, wynika z art. 220 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r.– Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz.U. Nr 153, poz. 1270 ze zm.) – dalej w skrócie zwanej P.p.s.a.,
Zatem, z uwagi na to, że skarżący nie uiścił żądanej opłaty w wyznaczonym terminie, Sąd na podstawie art. 220 § 3 P.p.s.a., postanowił jak w sentencji.