Uzasadnienie
II SA/Po [...]
Pismem z dnia 29 września 2015 r. A. O. wniosła na opisaną wyżej uchwałę Rady Miasta. Skarga nie była opłacona.
Postanowieniem z dnia 19 lipca 2016 r. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Poznaniu odmówił A. O. przyznania prawa pomocy. Postanowienie powyższe stało się prawomocne.
W dniu 26 sierpnia 2016 r. skarżąca A. O. została skutecznie wezwana do opłacenia wpisu od skargi w terminie 7 dni pod rygorem jej odrzucenia. Termin do opłacenia wpisu od skargi upływał skarżącej z dniem 2 września 2016 r. W wymienionym terminie A. O. nie uiściła wpisu od skargi. Jednocześnie pismem z dnia 30 sierpnia 2016 r. wymieniona skarżąca cofnęła skargę.
W tym stanie rzeczy, wobec nie opłacenia w wyznaczonym terminie skargi, na podstawie art. 220 § 3 ustawy z dnia 30.08.2002 r. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. Nr 153 poz. 1270 z 2002 r.) skarga A. O. podlegała odrzuceniu.
(-) E. Podrazik