Uzasadnienie
Zgodnie z art. 220 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (tekst jednolity: Dz. U. z 2012 r., poz. 270 ze zm.), Sąd odrzuca zażalenie, od którego pomimo wezwania nie został uiszczony należny wpis. W sprawie niniejszej skarżący w dniu 11 sierpnia 2015 r. odebrał wezwanie do uiszczenia wpisu od zażalenia na postanowienie Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Lublinie z dnia 24 listopada 2014 r. (sygn. akt II SAB/Lu 410/14) dotyczące odmowy wyłączenia od orzekania referendarzy sądowych. Termin określony w wezwaniu upłynął bezskutecznie w dniu 18 sierpnia 2015 r. Mając to na uwadze i działając na podstawie art. 220 § 3 p.p.s.a. zażalenie skarżącego należy odrzucić.
Z tych względów orzeczono jak w postanowieniu.