Uzasadnienie
Zarządzeniem Przewodniczącego Wydziału z dnia 5 marca 2013 r. wezwano stronę skarżącą do wykonania zarządzenia Sądu z dnia 3 kwietnia 2012 r. i uiszczenia wpisu od skargi w kwocie 100,00 zł. w terminie 7 dni od dnia doręczenia pisma - pod rygorem jej odrzucenia. Wezwanie to doręczono skarżącemu - na adres podany w skardze jako adres do korespondencji - w dniu 13 marca 2013 r. – k. 77 akt sądowych.
W wyznaczonym 7-dniowym terminie strona nie uiściła przedmiotowego wpisu.
Wojewódzki Sąd Administracyjny zważył co następuje
Zgodnie z art. 220 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002r. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. z 2012 r., poz. 270) dalej p.p.s.a. skarga, od której pomimo wezwania nie został uiszczony należny wpis, podlega odrzuceniu przez sąd.
W niniejszej sprawie termin do uiszczenia wpisu upłynął w dniu 20 marca 2013r. W zakreślonym terminie wpis nie został uiszczony.
Wobec powyższego Sąd, na podstawie art. 220 § 3 p.p.s.a., orzekł jak w sentencji postanowienia.