Uzasadnienie
Wyrok oddalający skargę został ogłoszony 7 września 2015 r.
Zgodnie z art. 141 § 2 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. z 2012 r., poz. 270 ze zm.), zwanej dalej "P.p.s.a.", w sprawach, w których skargę oddalono, uzasadnienie wyroku sporządza się na wniosek strony zgłoszony w terminie siedmiu dni od dnia ogłoszenia wyroku.
W związku z powyższym termin na złożenie wniosku o sporządzenie uzasadnienia wyroku upłynął 14 września 2015 r. (poniedziałek).
Skarżący złożyli taki wniosek 19 października 2015 r., a więc już po terminie z art. 141 § 2 P.p.s.a.
Prawomocnym postanowieniem Sądu z 9 marca 2016 r. odmówiono Skarżącym przywrócenia terminu do zgłoszenia wniosku o sporządzenie uzasadnienia wyroku.
W związku z powyższym Sąd na podstawie art. 141 § 3 w zw. z art. 141 § 2 P.p.s.a. odmówił sporządzenia uzasadnienia wyroku.