Uzasadnienie
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie postanowieniem z dnia 8 maja 2013 r. oddalił wniosek J. H. o wyłączenie sędziego Grzegorza Czerwińskiego w sprawie ze skargi J. H. na bezczynność Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w przedmiocie rozpatrzenia wniosku.
Postanowienie zostało doręczone skarżącemu w dniu 16 maja 2013 r.
J. H. w dniu 23 maja 2013 r. wniósł zażalenie na powyższe postanowienie. Jednocześnie wniósł o zwolnienie z wpisu od zażalenia.
Postanowieniem z dnia 29 października 2013 r. odmówiono zmiany postanowienia Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie z dnia 6 marca 2013 r. odmawiającego J. H. przyznania prawa pomocy w zakresie całkowitym. Naczelny Sąd Administracyjny postanowieniem z dnia 4 grudnia 2013 r. w sprawie o sygn. akt II OZ 1116/13 oddalił zażalenie na powyższe postanowienie.
Zarządzeniem z dnia 2 stycznia 2014 r. wezwano J. H. do uiszczenia wpisu sądowego od zażalenia na postanowienie z dnia 8 maja 2013 r.
Korespondencja zawierająca powyższe wezwanie została doręczona J. H. w dniu 24 stycznia 2014 r. Termin do uiszczanie wpisu od zażalenia upłynął w dniu 31 stycznia 2014 r.
Z informacji uzyskanych z Oddziału Finansowo – Budżetowego tutejszego Sądu wynika, że do dnia 10 lutego 2014 r. nie został uiszczony wpis od zażalenia.
Zgodnie z treścią art. 220 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. z 2012 r. poz. 270 ze zm.) dalej "p.p.s.a." zażalenie, od którego pomimo wezwania nie został uiszczony należny wpis, podlegają odrzuceniu przez sąd.
Z tych względów, na podstawie art. 220 § 3 ustawy Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi, Sąd orzekł jak w sentencji.