Uzasadnienie
Wezwaniem z dnia 9 lutego 2010 r. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie zobowiązał skarżącą do wykonania zarządzenia Przewodniczącego Wydziału VII z dnia 8 lutego 2010 r. - uiszczenia wpisu w kwocie 100 (sto) zł w terminie 7 dni, pod rygorem odrzucenia skargi.
Ze znajdującego się w aktach sprawy zwrotnego potwierdzenia odbioru wynika, iż przedmiotowe wezwania zostało doręczone skarżącej w dniu 15 lutego 2010 r. Natomiast ze znajdującej się w aktach sądowych notatki służbowej, wynika, iż do dnia 16 marca 2010 r., nie uiszczono żadnej kwoty tytułem wpisu od niniejszej skargi.
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie zważył, co następuje
Zgodnie z art. 220 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. – Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. Nr 153, poz. 1270 ze. zm.) Sąd odrzuca skargę, gdy pomimo wezwania nie został uiszczony wpis sądowy.
W przedmiotowej sprawie M. I. otrzymała w/w wezwanie do uiszczenia wpisu w dniu 15 lutego 2010 r., a zatem wyznaczony siedmiodniowy termin do uiszczenia wpisu od skargi upłynął z dniem 22 lutego 2010 r., W tym czasie skarżąca nie dopełniła czynności nakazanej przez Sąd.
Wobec powyższego, z uwagi na dyspozycję art. 220 § 3 Prawa o postępowaniu przed sądami administracyjnymi, należało orzec jak w sentencji postanowienia.