Uzasadnienie
Pismem z dnia 12 czerwca 2009 roku C. J. złożyła do Sądu zażalenie, na postanowienie Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie z dnia 1 czerwca 2009 r. odrzucające zażalenie C. J. na postanowienie o odrzuceniu skargi kasacyjnej.
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie zważył, co następuje
Art. 220 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. Nr 153, poz. 1270 ze zm.) stanowi, iż sąd odrzuca zażalenie, gdy pomimo wezwania nie został uiszczony wpis sądowy.
W niniejszej sprawie, zgodnie z zarządzeniem Przewodniczącego Wydziału VII Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie z dnia 27 listopada 2009 r., wezwano C. J. do wykonania zarządzenia Przewodniczącego Wydziału VII z dnia 27 sierpnia 2009 r. - uiszczenia wpisu sądowego od zażalenia z dnia 12 czerwca 2009 r. na postanowienie z dnia 1 czerwca 2009 r., w kwocie 100 (sto) złotych – w terminie 7 dni, pod rygorem odrzucenia zażalenia.
C. J. otrzymała w/w wezwanie w dniu 7 grudnia 2009 r., a zatem wyznaczony siedmiodniowy termin upłynął z dniem 14 grudnia 2009 r. Jak wynika z akt sprawy do dnia 30 grudnia 2009 r., nie wpłynęła żadna kwota z tytułu wpisu od w/w zażalenia.
Wobec powyższego, działając na podstawie art. 220 § 3 Prawa o postępowaniu przed sądami administracyjnymi Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie orzekł jak w sentencji.