Uzasadnienie
W dniu 5 marca 2008 r. J. W. złożył do Sądu (data nadania w urzędzie pocztowym 6 marca 2008 r.) zażalenie, na postanowienie Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie z dnia 4 lutego 2008 r.
Z notatki służbowej znajdującej się w aktach sprawy wynika, iż do dnia 1 kwietnia 2009 r., nie wpłynęła żadna kwota z tytułu wpisu od zażalenia.
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie zważył, co następuje
Art. 220 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. Nr 153, poz. 1270 ze zm.) stanowi, iż sąd odrzuca zażalenie, gdy pomimo wezwania nie został uiszczony wpis sądowy.
W niniejszej sprawie, pismem z dnia 12 maja 2008 r. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie wezwał skarżącego do uiszczenia wpisu sądowego w wysokości 100 zł, w terminie 7 dni pod rygorem odrzucenia zażalenia.
J. W. otrzymał w/w pismo w dniu 4 czerwca 2008 r., a zatem wyznaczony siedmiodniowy termin upłynął z dniem 11 czerwca 2008 r. Jak wynika z akt sprawy do dnia 1 kwietnia 2009 r., nie wpłynęła żadna kwota z tytułu wpisu od w/w zażalenia.
Wobec powyższego, działając na podstawie art. 220 § 3 Prawa o postępowaniu przed sądami administracyjnymi Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie orzekł jak w sentencji.