Uzasadnienie
Wyrokiem z dnia 11 lipca 2013 r. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie oddalił skargę J. D. na decyzję Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego z dnia [...] października 2012 r. znak: [...]. Pismem z dnia 18 lipca 2013 r. skarżący wniósł do Sądu o wydanie wyroku wraz z uzasadnieniem.
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie zważył, co następuje
Zgodnie z art. 141 § 2 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. – Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. z 2012 r. poz. 270 ze zm.) w sprawach w których oddalono skargę uzasadnienie wyroku sporządza się na wniosek strony zgłoszony w terminie 7 dni od dnia ogłoszenia wyroku.
W niniejszej sprawie wyrok został wydany w dniu 11 lipca 2013 r. Wnioskodawca – J. D. wystąpił do Sądu z wnioskiem o wydanie wyroku wraz z uzasadnieniem w dniu 19 lipca 2013 r. (data stempla urzędu pocztowego). Jednakże termin do złożenia takiego wniosku upłynął w dniu 18 lipca 2013 r.. Stwierdzić zatem należy, iż wniosek został złożony z uchybieniem ustawowego terminu do jego wniesienia.
Z powyższych względów, na podstawie art. 141 § 3 ww. ustawy orzeczono, jak w sentencji postanowienia.