Uzasadnienie
Stosownie do treści art. 220 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (j.t. Dz. U. z 2012 r. poz. 270) zażalenie, od którego pomimo wezwania nie został uiszczony należny wpis, podlega odrzuceniu przez sąd.
Zarządzeniem z dnia 17 kwietnia 2012 r. K. G. wezwany został do uiszczenia - w terminie 7 dni, pod rygorem odrzucenia zażalenia - wpisu od zażalenia na postanowienie z dnia 26 marca 2012 r.. Odpis zarządzenia o wezwaniu do uiszczenia wpisu doręczony został K. G. w dniu 4 maja 2012 r. (termin upływał więc w dniu 11 maja 2012 r.). W zakreślonym terminie K.G. nie uiścił wpisu od zażalenia na postanowienie z dnia 26 marca 2012 r.
W związku z powyższym należało orzec jak w sentencji postanowienia, na podstawie art. 220 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (j.t. Dz. U. z 2012 r. poz. 270).