Uzasadnienie
Stosownie do treści art. 58 § 1 pkt 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. – Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. z 2012 r. poz. 270 ze zm.) Sąd odrzuca skargę, gdy nie uzupełniono w wyznaczonym terminie braków formalnych skargi.
W wykonaniu zarządzenia Przewodniczącego Wydziału wydanego w dniu 7 kwietnia 2014 r. wezwano skarżących M. U.– P. i A. P. do usunięcia w terminie 7 dni od dnia doręczenia wezwania braków formalnych skargi przez nadesłanie 3 egzemplarzy odpisów skargi poświadczonych za zgodność z oryginałem lub własnoręcznie podpisanych, pod rygorem odrzucenia skargi.
Odpis zarządzenia doręczono zarówno skarżącej M. U.– P., jak i skarżącemu A. P. w dniu 15 kwietnia 2014 r. (dowód zwrotne potwierdzenia odbioru: k. 52 - 53). Termin do uzupełnienia braków formalnych skargi upływał zatem dla skarżących z dniem 22 kwietnia 2014 r.
W niniejszej sprawie, w wyznaczonym terminie, zarówno skarżąca M. U.– P., jak i A. P. pomimo skutecznego doręczenia wezwania, nie nadesłali odpisów skargi.
Wobec powyższego, na podstawie art. 58 § 1 pkt 3 p.p.s.a., skarga podlega odrzuceniu w części dotyczącej skarżących M. U. – P. i A. P.