Prosto w prawo Skróty klawiszowe⌘KCtrl KPrzejdź do przepisu, ustawy albo sygnatury/Pole pytania albo wyszukiwania na stronie← →Poprzedni i następny artykuł albo strona listyCKopiuj przypis; z zaznaczonym tekstem cytat z przypisemLKopiuj linkFUkryj albo pokaż spis treści ustawyEscZamknij panel, menu albo okno?Lista skrótów Dla profesjonalistyPro

Orzeczenia i interpretacje

Sądy powszechne, SN i TK od 1986, NSA i WSA od 1981, KIO od 2019, interpretacje KIS od 1998.

Wyszukiwanie zaawansowane

4 dokumenty dla „IV SA/Wa 1290/12”

NajtrafniejszeNajnowsze
  1. Postanowienie WSA w Warszawie z 25 października 2012 r., IV SA/Wa 1290/12

    Sentencja Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie, w składzie następującym: Sędzia WSA - Aneta Dąbrowska po rozpoznaniu w dniu 25 października 2012 r. na posiedzeniu niejawnym w sprawie ze skargi R. K. na decyzję Rady do Spraw Uchodźców z dnia [...] maja 2012 r. nr [...] w przedmiocie umorzenia postępowania w…

    CBOSA
  2. Postanowienie WSA w Warszawie z 28 listopada 2012 r., IV SA/Wa 1290/12

    …2012 r. Termin zatem do złożenia zażalenia upłynął w dniu 12 listopada 2012 r. Tymczasem skarżący - pomimo prawidłowego pouczenia – wniósł zażalenie w dniu 20 listopada 2012 r. r. (data nadania pisma w urzędzie pocztowym). Mając na uwadze, iż zażalenie złożone zostało z uchybieniem terminu należało, na podstawie art.…

    CBOSA
  3. Postanowienie WSA w Warszawie z 24 września 2012 r., IV SA/Wa 1290/12

    Sentencja Referendarz sądowy Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie - Michał Sułkowski po rozpoznaniu w dniu 24 września 2012 r. na posiedzeniu niejawnym wniosku R. K. o przyznanie prawa pomocy w zakresie całkowitym obejmującym zwolnienie od kosztów sądowych oraz ustanowienie radcy prawnego lub adwokata w…

    CBOSA
  4. Postanowienie WSA w Warszawie z 25 lutego 2013 r., IV SA/Wa 1290/12

    …skarżącemu odpis zarządzenia Przewodniczącego Wydziału IV w sprawie wezwania do uiszczenia wpisu sądowego w wysokości 300 złotych. Wskazane zarządzenie zawierało pouczenie, iż wpis należy uiścić w terminie 7 dni od daty doręczenia zarządzenia, pod rygorem odrzucenia skargi.

    CBOSA