Uzasadnienie
Zgodnie z zarządzeniem z dnia 8 stycznia 2015 r. wezwano skarżących M. S., T. S. oraz M. N. do uzupełnienia braków formalnych skargi poprzez podpisanie skargi w budynku Sądu lub nadesłanie podpisanego egzemplarza skargi – w terminie 7 dni, pod rygorem odrzucenia skargi.
Wezwanie doręczono na wskazany adres do korespondencji w dniu 16 stycznia 2015 r. Ostatni dzień terminu do uzupełnienia braków formalnych skargi przypadł na dzień 23 stycznia 2015 r.
Pomimo upływu zakreślonego terminu, skarżący nie uzupełnili braków formalnych skargi.
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie zważył, co następuje.
Stosownie do art. 58 § 1 pkt 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. z 2012 r. poz. 270 ze zm., dalej p.p.s.a.) sąd odrzuca skargę, gdy nie uzupełniono w wyznaczonym terminie braków formalnych skargi.
W niniejszej sprawie skarżący M. S., T. S. oraz M. N. pomimo wezwania nie uzupełnili braków formalnych skargi poprzez jej podpisanie.
Z tych przyczyn, na podstawie art. 58 § 1 pkt 3 i § 3 p.p.s.a. Sąd orzekł, jak w sentencji postanowienia.