Uzasadnienie
Stosownie do treści art. 220 § 1 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002r. - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U z 2002r. Nr 153, poz. 1270 ze zm., zwanej dalej p.p.s.a.) sąd nie podejmie żadnej czynności na skutek pisma, od którego nie zostanie uiszczona należna opłata, a z § 3 omawianego artykułu wynika, że skarga, skarga kasacyjna, zażalenie oraz skarga o wznowienie postępowania, od których pomimo wezwania nie został uiszczony należny wpis, podlegają odrzuceniu przez sąd.
Zarządzeniem z dnia 25 sierpnia 2011 r. skarżący został wezwany do uiszczenia wpisu sądowego od skargi - w terminie 7 dni od dnia otrzymania wezwania, pod rygorem odrzucenia skargi. Wezwanie Z.W. odebrał w dniu 8 września 2011 r., zatem termin do uiszczenia opłaty sądowej w sprawie upłynął dla skarżącego w dniu 15 września 2011 r.
Postanowieniem z dnia 8 listopada 2011 r. Naczelny Sąd Administracyjny oddalił zażalenia skarżącego na powyższe zarządzenie.
Zarządzeniem z dnia 17 listopada 2011 r. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie wezwał skarżącego do wykonania zarządzenia z dnia 25 sierpnia 2011 r. wzywającego do uiszczenia wpisu sądowego.
Postanowieniem z dnia 9 stycznia 2012 r. Sąd odrzucił zażalenie na powyższe zarządzenie skarżącego.
Naczelny Sąd Administracyjny po rozpoznaniu zażalenia na powyższe postanowienie Sądu I instancji postanowieniem z dnia 14 marca 2012 r. oddalił zażalenie skarżącego.
Wskazać należy, że z akt sprawy wynika, że skarżący nie uiścił opłaty sądowej.
Wobec powyższego skarga podlega odrzuceniu na podstawie art. 220 § 1 i 3 p.p.s.a.