Uzasadnienie
Pismem z dnia 26 sierpnia 2016 r. wezwano Skarżącego do podpisania złożonego sprzeciwu od opisanego w sentencji postanowienia referendarza, w terminie 7 dni, od otrzymania wezwania, pod rygorem odrzucenia sprzeciwu.
Wezwanie zostało doręczone skarżącemu, w trybie doręczenia zastępczego w dniu 13 września 2016 r. (skarżący nie podjął adresowanej do niego przesyłki, złożonej w placówce pocztowej, o której został w prawidłowy sposób, dwukrotnie poinformowany). Termin do uzupełnienia powyższego braku upłynął bezskutecznie w dniu 20 września 2016 r.
Mając powyższe na uwadze Sąd orzekł jak w sentencji na podstawie art. 257 w zw. z art. 46 §1 pkt 4 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz.U. z 2016 r., poz. 718).